Projektová kancelář

Naše projektová kancelář Bleskové projekty s.r.o. se zaměřuje převážně na zpracování projektů rodinných domů. Samozřejmostí je i projektování přestaveb, nástaveb, přístaveb nebo jiných stavebních úprav rodinných domů. Pro ulehčení práce a snadnější spolupráci se zákazníkem, byly připraveny moderní typové projekty rodinných domů a bungalovů, jejichž přednosti se plně projevily nejen při užívání, ale rovněž při snadné a levné realizaci. Prohlédnout a vybrat si můžete v sekci typové projekty. Naše kancelář působí ve Slaném, Kladně a okolí, v případě zájmu nám klidně zavolejte nebo napište - viz. stránka s kontakty.

  Projektová a inženýrská činnost
 • Poradenství při výběru vhodného pozemku pro výstavbu rodinného domu
 • Předprojektová příprava - vypracování architektonické studií rodinného domu v souladu s ÚP
 • Vypracování projektové dokumentace novostavby nebo rekonstrukce rodinného domu
 • - pro územní řízení nebo územní souhlas
 • - pro stavební povolení nebo ohlášení stavby
 • - zajištění všech potřebných vyjádření včetně vyřízení povolení stavby
 • Zpracování pasportu stavby (zjednodušené dokumentace stavby), který budete potřebovat v případě, když dokumentace stavby nedochovala se v archivu stavebního úřadu nebo už neodpovídá skutečnému provedení.
 • Pro různé účely nabízíme Vám zaměření a zakreslení stávajícího stavu rodinného nebo bytového domu, doplňkové stavby, historického objektu (technická zprava, půdorysy, řezy, pohledy a fotodokumentace stavby).
 • Překreslení stávajících papírových projektů (digitalizace dokumentace).
 • V případě zájmu o zpracování projektu Vám rádi zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Cena projektu se odvíjí podle náročnosti projektu, zastavěné plochy a vlastností konkretního stavebního pozemku.

Naše projektová kancelář Bleskové projekty s.r.o. vznikla v roce 2007 a od té doby má více než 200 zrealizovaných zakázek.

Naše projektová kancelář zajišťuje vlastními silami, nebo za součinnosti partnerů všechny potřebné profese pro zpracování projektů.

Všechny projekty jsou zpracovávány digitální technologií na PC.

Projekty zajišťujeme komplexně a vždy v potřebném rozsahu pro daný účel. Pro maximální služby zákazníkům zajišťujeme také inženýrskou činnost.

Pro naši zákazníky získali jsme více než 160 územních rozhodnutí a stavebních povolení.

Kompletně zpracujeme váš projekt, technickou projektovou dokumentaci včetně zajištění všech podkladů a stanovisek pro územní případně stavební řízení.

Naší preferencí je kvalita a spokojenost zákazníka.